9.10.2022 o 10 00 hod. Michalovce, Gymnázium Pavla Horova

Zoznam registrovaných pretekárov

Riadok Priezvisko Meno Pohlavie Kategória Oddiel / Bydlisko
1 . Vinc Lukáš muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku AC Comenium Michalovce
2 . Doležal Lukáš muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku AC Michalovce
3 . Medviď Rastislav muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku AC Michalovce
4 . Onuška Lukáš muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku AC Michalovce
5 . Pavlov Jaroslav muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku AC Michalovce
6 . Tabaka Miroslav muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku AC Michalovce
7 . Kohut Samuel muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku Dargov
8 . Lesník Marek muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku GPH Michalovce
9 . Dankanin Viktor muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku GPH Michalovce/ MBO Strážske
10 . Fecák Frederik muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku KC Michalovce
11 . Hôždala Samuel muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku Košice
12 . Kádár Tomáš muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku Kráľovský Chlmec
13 . Bratko Štefan muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku Male Ozorovce
14 . Kondaš Robert muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku MBK Veľké Kapušany
15 . Papp Zoltán muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku MBK Veľké Kapušany
16 . Mitnik Jan muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku MBO Strážske
17 . Čičatko Marcel muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku Michalovce
18 . Farkas Juraj muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku Michalovce
19 . Kuľha Ján muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku Michalovce
20 . Onder Zdenko muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku Michalovce
21 . Onder Zdenko muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku Michalovce
22 . Pažitka Jakub muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku Michalovce
23 . Sabovik Tomáš muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku Michalovce
24 . Puchľák Marián muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku Petrovce nad Laborcom
25 . Holej Peter muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku Pusté Čemerné
26 . Bak Maroš muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku ŠKP Vranov nad Topľou
27 . Brecko Samuel muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku TEAM DNF
28 . Saloň Martin muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku TEAM DNF
29 . Červeňák Michal muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku Team DNF Michalovce
30 . Oravec František muž A Muži - absolútne poradie bez rozdielu veku Vojčice
31 . Mojsejová Katarína žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku COMKLIMA Team
32 . Szczureková Annamária žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku Košice
33 . Szczureková Ľubomíra žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku Košice
34 . Kadlec Lukáčová Patricie žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku MARAS team
35 . Bertičová Kristina žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku Michalovce
36 . Demčáková Nella Sofie žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku Michalovce
37 . Diliková Patrícia žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku Michalovce
38 . Farkašová Klára žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku Michalovce
39 . Frigová Andrea žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku Michalovce
40 . Kaššajová Lívia žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku Michalovce
41 . Marchevská Jana žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku Michalovce
42 . Paulinová Katarína žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku Michalovce
43 . Petrušová Martina žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku Michalovce
44 . Saboviková Viera žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku Michalovce
45 . Schmalhofferova Inge žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku Michalovce
46 . Schmalhofferova Letícia žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku Michalovce
47 . Vetrecinová Daniela žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku Michalovce
48 . Puchľáková Marianna žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku Petrovce nad Laborcom
49 . Puchľáková Alexandra žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku Petrovce nad Laborcom
50 . Frigova Katarina žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku Vyšné Remety
51 . Mackulinova Blanka žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku Vyšné Remety
52 . Kalayova Adela žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku Zemplínska Široká
53 . Medviďová Diana žena B Ženy - absolútne poradie bez rozdielu veku ZŠ Zalužice
54 . Hönsch Samuel muž C Chlapci do 9 rokov (rok nar. 2013 a mladší), dĺžka trate 500 m AC Commenium Michalovce
55 . Ihnát Jozef muž C Chlapci do 9 rokov (rok nar. 2013 a mladší), dĺžka trate 500 m Božčice
56 . Gejguš Jakub muž C Chlapci do 9 rokov (rok nar. 2013 a mladší), dĺžka trate 500 m Michalovce
57 . Vinc David muž C Chlapci do 9 rokov (rok nar. 2013 a mladší), dĺžka trate 500 m Michalovce
58 . Mugrauer Lukáš muž C Chlapci do 9 rokov (rok nar. 2013 a mladší), dĺžka trate 500 m ZŠ Brekov
59 . Feteriková Zina žena D Dievčatá do 9 rokov (rok nar. 2013 a mladšie), dĺžka trate 500 m Čečejovce
60 . Marcinčáková Julka žena D Dievčatá do 9 rokov (rok nar. 2013 a mladšie), dĺžka trate 500 m Čečejovce
61 . Paľová Kristína žena D Dievčatá do 9 rokov (rok nar. 2013 a mladšie), dĺžka trate 500 m Krásnovce
62 . Kondašová Dorina žena D Dievčatá do 9 rokov (rok nar. 2013 a mladšie), dĺžka trate 500 m MBK Veľké Kapušany
63 . Devečková Viktória žena D Dievčatá do 9 rokov (rok nar. 2013 a mladšie), dĺžka trate 500 m Michalovce
64 . Špivaková SARLOTA žena D Dievčatá do 9 rokov (rok nar. 2013 a mladšie), dĺžka trate 500 m Michalovce
65 . Berešová Soňa žena D Dievčatá do 9 rokov (rok nar. 2013 a mladšie), dĺžka trate 500 m Michalovce 7.ZŠ
66 . Kalayová Kristínka žena D Dievčatá do 9 rokov (rok nar. 2013 a mladšie), dĺžka trate 500 m Zemplínska Široká
67 . Mihaľková Zuzana žena D Dievčatá do 9 rokov (rok nar. 2013 a mladšie), dĺžka trate 500 m ZŠ Brekov
©2017 Vytvoril Martin Macko pre AC Michalovce | Michalovské noviny